MOD24.info -  wiedza, technologia, inspiracja - wideo warte polecenia!

Rewolucja wśród monitorów | recenzja, test Samsung S27R750QEUX (The Space)

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL

Dodane przez modek w Technologie Cyfrowe Komputery i oprogramowanie
60 Wyswietleń

Opis

➡️ Monitor z odcinka: http://xkom.me/SamsungS27R750QEUX ⬅️
➡️ Podoba się? Subskrybuj nasz kanał: http://xkom.me/Subskrybuj ⬅️

Monitor Samsung S27R750QEUX to propozycja dla tych, którzy szukają oszczędności miejsca na biurku, a jednocześnie nie godzą się na kompromisy pod względem wielkości panelu oraz jakości wyświetlanego obrazu. Wygodny zacisk do montażu, duże możliwości regulacji, wysoka rozdzielczość WQHD i obraz, który zachwyca ostrością i paletą kolorów. To tylko kilka cech wyróżniających ten sprzęt. Jak S27R750QEUX sprawdził się w testach Karola „Hutsona” Hutnego? O tym dowiesz się, oglądając niniejszy materiał na kanale x-kom.

=====================

x-kom znajdziesz także tutaj:
♦ WWW: https://www.x-kom.pl/
♦ Facebook: https://www.facebook.com/xkompl/
♦ Instagram: https://www.instagram.com/xkompl/
♦ Twitter: https://twitter.com/xkom_pl

Rozdzielczość panelu Samsung S27R750QEUX wynosi 2560 x 1440 pikseli. To blisko 2,4 razy więcej niż w przypadku Full HD. Dodaj do tego 27-calową matrycę, a otrzymasz dużą powierzchnię roboczą, na której każdy detal obrazu prezentuje się znakomicie. Dalej masz regulowany zacisk, dzięki któremu zamocujesz monitor zarówno do cieńszych, jak i grubszych blatów. Tym samym oszczędzasz masę miejsca na swoim biurku. Dzięki specjalnemu zawiasowi masz szerokie pole manewru w związku z regulacją monitora. Możesz swobodnie regulować zarówno jego wysokość, jak i odległość. Wysoka częstotliwość odświeżania sięgająca 144 Hz zminimalizuje opóźnienia obrazu i rozmycie ruchu w trakcie rozgrywki.

To tyle w teorii. Jak Samsung S27R750QEUX sprawdził się w praktyce? Na to pytanie odpowiada Karol w swoim materiale. Masz jakieś doświadczenia z tym monitorem? A może chcesz zaproponować inny model, który mielibyśmy przetestować? Dołącz do dyskusji w komentarzach pod filmem.

#S27R750QEUX #xkom #recenzja

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS